Program competiţional – Transilvania de Nord, 02-03 noiembrie

Sâmbătă HCM Baia Mare încearcă să dea o nouă lovitură în Liga Campionilor, pe terenul celor de la Hypo Viena

Transilvania Reporter vă pune la dispoziţie programul competițiilor sportive din acest weekend din județele Cluj, Satu Mare, Maramureș, Sălaj, Bihor şi Bistrița-Năsăud.

CLUJ

Sâmbătă

Handbal juniori – Turneu Memorial Cupa TAMIBO

12.00-12.30: – CSS Bistriţa – Extrem Baia Mare
12.50-13.20: – LPS Cluj – “U” Cluj 2
13.30-14.00: – CSS Bistriţa – LPS Cluj
14.10-14.40: – Extrem Baia Mare – “U” Cluj 2
14.50-15.20: – CSS Bistriţa – “U” Cluj 2
15.30-16.00: – LPS Cluj – Extrem Baia Mare

Volei feminin – Divizia A2 – Et. I
Ora 12.00: CS Banatul Caransebeş – “U” Cluj

Volei masculin – Divizia A1 – Et. IV
Ora 16.00: “U” Cluj – Ştiinţa Explorări Baia Mare

Baschet feminin – Liga Nat. – Et. VI
Ora 17.00: “U” Cluj – ACS Nova Vita

Duminică

Baschet masculin – Liga 1 – Et. V
Ora 13.00: “U” Cluj – CS For You Bistriţa

Fotbal, Liga I, etapa a XIII-a

Ora 19.00: – Concordia Chiajna – CFR Cluj

Baschet – LNBM

Ora 20.00: SCM U Craiova – U BT Mobitelco

SATU MARE

Sâmbătă

LUPTE GRECO-ROMANE – Campionatele Naţionale de lupte, la categoria de vârstă Under 16.

Ora 9.30: Sala de Sport a Liceului Tehnologic Ardud; CS Satu Mare-Cetate Ardud

JUDO: Campionatele Naţionale de judo U2, feminine şi masculin

Ora 9.30: Sala de sport Trivale din Piteşti; proba pe echipe- CS UNIO Satu Mare

FOTBAL – Liga a 2-a, seria a II-a. Etapa a IX-a

Ora 11.00: CSM Râmnicu Vâlcea – Olimpia Satu Mare

 

Duminică

JUDO: Campionatele Naţionale de judo U21, feminin şi masculin

Ora 9.30: Sala de sport Trivale din Piteşti; proba individuală – CS UNIO Satu Mare

MARAMUREŞ

SÂMBĂTĂ, 2 noiembrie

VOLEI, Divizia A1, etapa a 4-a:

Ora 15.00: – “U” Cluj-Napoca – Ştiinţa Explorări

HANDBAL, Champions League, etapa a 4-a:

Ora 21.25: – Hypo Viena – HCM Baia Mare

BIHOR

Sâmbătă

FOTBAL – Liga a 2-a seria a II-a. Etapa a IX-a

Ora 11.00: FC Bihor – CSU Craiova

BASCHET

LNBF – Etapa a VI-a

Ora 15.00: Univ. CSM Oradea – ICIM Arad

BISTRIŢA

Sâmbătă

Handbal, Divizia A, etapa a

Ora 11.00: – CSM Bistriţa – CS Timişoara

Fotbal, Liga a 2-a, etapa a XI-a

Ora 11.00: – Gloria Bistriţa – Metalul Reşiţa

SĂLAJ

Sâmbătă

FOTBAL – Liga a 3-a, Seria a V-a – Etapa a XI-a

Ora 14.00: Metalurgistul Cugir – FC Zalău

VOLEI – Divizia A1 Masculin – Etapa a IV-a

Ora 16.00 – LPS Piatra Neamţ – Volei Municipal Zalău

Ora 17.00 – Tomis Constanţa – Phoenix Şimleul Silvaniei

 

 

 

 

Postaţi un comentariu