Gigi Becali joacă pentru CFR. L-a convins pe Edi Iordănescu să demisioneze

FCSB a ajuns la un acord cu Edward Iordănescu pentru încetarea contractului, fără pretenții financiare din partea niciuneia dintre părți, relatează gsp.ro, citând un comunicat al clubului.

Mulțumim, Edward Iordănescu!

FCSB anunță că a ajuns la un acord cu Edward Iordănescu pentru încetarea contractului, fără pretenții financiare din partea niciuneia dintre părți. Echipa noastră a obținut, cu tehnicianul în vârstă de 43 de ani pe bancă, un număr de șapte victorii, două rezultate de egalitate și o înfrângere în Liga 1, precum și calificarea în optimile de finală ale Cupei României.

Clubul nostru îi mulțumește pentru implicarea și efortul depus în conducerea echipei și îi dorește mult succes în continuare!

Cu Edi Iordănescu antrenor, FCSB a depăşit un început dezastruos de campionat şi a ajuns pe locul doi în campionat, anunţându-se cel mai puternic adversar al CFR Cluj,  echipa favorită să câştige al cincilea titlu consecutiv în Liga 1.

Distribuie:

Postaţi un comentariu