![](https://transilvaniareporter.ro/wp-content/uploads/2018/09/imperios-e1537180830583.jpg)
CTP Cluj-Napoca anunță relocarea stației de tramvaie Unimet Sud de pe B-dul Muncii
![](https://transilvaniareporter.ro/wp-content/uploads/2018/09/imperios-e1537180830583.jpg)
În atenția publicului călător!
Compania de Transport Public Cluj-Napoca SA informează publicul călător că, începând cu data de 07.05.2022, stația de tramvaie Unimet Sud de pe B-dul Muncii (pentru liniile 100, 102 si 102L) va fi mutată cu aproximativ 150 m spre vest, la 25 m după trecerea de pietoni care a fost relocată și semaforizată.
Vă mulțumim pentru înțelegere.
Compania de Transport Public Cluj-Napoca S.A. | 5 mai